Forum Forum studentów Szkoły Zarządzania UŚ Strona Główna Forum studentów Szkoły Zarządzania UŚ
Dla Studentów Szkoły Zarządzania

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja

Grupy/Roczniki... WAŻNE!!!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum studentów Szkoły Zarządzania UŚ Strona Główna -> Sprawy związane z forum
Inkwizytor

Pomógł: 7 razy
Płeć: Student

PostWysłany: Sob 11:19, 27 Sty 2007    Temat postu: Grupy/Roczniki... WAŻNE!!!

Dostałem prpozycje, żeby wstawić podział na poszczególne roczniki studentów, mianowicie, żeby przy avatarze było widać, czy dana osoba jest z pierszewgo, drugiego czy trzeciego roku.
Przyłączanie się do takiej grupy polegałoby na poproszenie Moderatora o akceptacje członkostwa. Na chwilę obecną Moderatorem grupy "Pierwszy rok" jest Dejw (ma największą ilość postów), a grupy "Drugi rok" jest Tomu (to on zgłosił ten pomysł). Oczywiście to moje odgórne i z nikim nie konsultowane decyzje, więc jeśli ktoś ma jakieś zastrzeżenia to proszę je zgłaszać.
Wszelkie pytania i wątpliwości z przyjemnością rozwieję.

P.S.
Początkowo jako Moderatora drugiego roku chciałem wybrać Marcina Hałas, ale nie wiem jak jest zalogowany (i czy w ogóle jest zarejestrowany). Dlatego Marcin, prosze Cię o kontakt.[/url]

Dejw
Nadzorca

Pomógł: 1 raz
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Sob 12:53, 27 Sty 2007    Temat postu:

W sumie pomysł niezły, bo anonimowość nie jest najlepsza!Smile Co do wyróżnienia to przyjmuję oczywiście. Jednak gdyby ktoś bardzo chciał i czuł się na siłach pełnić tą funkcję to nie ma sprawy mogę odstąpić, za zgodą Inkwizytora!

Gucio
Nadzorca

Dołączył: 12 Sty 2007

Pomógł: 1 raz
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sob 13:43, 27 Sty 2007    Temat postu:

JA chetnie moge zostac moderatorem Smile Mam doświadczenie, prowadziłem własne forum zwiazane z FIFA 2007 (turnieje) Więc chętnie moge pomóc Smile Pozdrawiam

Tomu

Dołączył: 22 Sty 2007

Skąd: Knurów
Płeć: Student

PostWysłany: Sob 15:12, 27 Sty 2007    Temat postu:

Dejw napisał:

Ja również. Zwłaszcza, że rola moderatora grupy sprowadza się jedynie do przyjmowania lub usuwania członków. Więc jeśli Marcin się zdecyduje to bez zażenowania oddam mu tę funkcję. Very Happy

Boobi85

Dołączył: 23 Sty 2007

Skąd: Katowice

PostWysłany: Sob 16:56, 27 Sty 2007    Temat postu:

Cytat:

Cześć tu Marcin Hałas, mój login na tym forum to boobi85! Jestem z Wami już jakiś czas! Wink Decyzje co do funkcji Modertora, pozostawiam Administratorowi..... Pozdroowki Smile Very Happy [/quote]

Inkwizytor

Pomógł: 7 razy
Płeć: Student

PostWysłany: Sob 22:43, 27 Sty 2007    Temat postu:

No to następuje zmiana na stanowisku Moderatora grupy "Drugi rok". Mam też złą wiadomość - na chwilę obecną nie ma takiej możliwości, by graficznie pokazać kto do danej grupy należy. Można by to zrobić rangami, ale wtedy nie byłoby obrazków oznaczających ilość postów. Tudzież musiałbym ręcznie zmieniać rangę wg ilości postów pozostawiając rangę wg przynależności do danego roku. Jeszcze o tym pomyślę, ale to nie jest takie łatwe.

Boobi85

Dołączył: 23 Sty 2007

Skąd: Katowice

PostWysłany: Sob 23:52, 27 Sty 2007    Temat postu:

Przepraszam czy Tomu uczęszcza na I i II rok równocześnie??:>

Tomu

Dołączył: 22 Sty 2007

Skąd: Knurów
Płeć: Student

PostWysłany: Nie 9:41, 28 Sty 2007    Temat postu:

Na to wygląda Wink

Nie no.. tylko pierwszy. Zbieram manatki i opuszczam "Drugi rok".

Inkwizytor napisał:

Hmm.. Faktycznie tak to wygląda; nie pomyślałem o tym. Proponuje rozwiązać ten problem w nastepujący sposób. Grupie "Pierwszy rok" pozostawić rangi zwykłe (zmienne w zależności od ilości postów), a całej grupie "Drugi rok" przypisać range specjalną, stałą niezależnie od ilości postów.

Przykład:
Cytat:
Rangi zwykłe "Pierwszy rok":

0-19 Stażysta

20-49 Etatowiec

50-99 Nadzorca

100-149 Kierownik

150-199 Dyrektor

200< Prezes

Rangi Specjalne:

Drugi rok

Moderator